X
آموزش کتیا، آموزش کتیا، کتاب آموزش پردازش ابر نقاط و مهندسی معکوس در نرم افزار C s
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
آموزش کتیا، آموزش کتیا، کتاب آموزش پردازش ابر نقاط و مهندسی معکوس در نرم افزار C
catia همان طور که اطلاع دارید یکی از قابلیت های مهم نرم افزار کتیا طراحی بر روی فایل ابر نقاط (Cloud of Points) جهت مهندسی معکوس قطعات می باشد. ابر نقاط در واقع فایلی

همان طور که اطلاع دارید یکی از قابلیت های مهم نرم افزار کتیا طراحی بر روی فایل ابر نقاط (Cloud of Points) جهت مهندسی معکوس قطعات می باشد. ابر نقاط در واقع فایلی حاوی مختصات سه بعدی تعداد زیادی نقطه در فضا است که توسط تصویر برداری دستگاه های مخصوصی به نام اسکنر سه بعدی از روی سطح قطعه مورد نظر تهیه می گردد. به این فرایند در اصطلاح دیجیتایز کردن گفته می شود. پس از انجام تصویر برداری از روی سطح قطعه و تهیه فایل ابر نقاط، باید سطح مدل و یا همان قطعه مورد نظر را بر روی این نقاط ایجاد نماییم که به این کار مهندسی معکوس بر روی فایل ابر نقاط گفته می شود. در نرم افزار کتیا برای انجام این کار از محیط های کاری Digitized Shape Editor و Quick Surface Reconstruction استفاده می گردد. در جزوه آموزشی که پیش رو دارید نحوه انجام این کار در محیط های کاری گفته شده به صورت کاملاً کاربردی و عملی توضیح داده شده است.

جزوه مهندسی معکوس (Reverse Engineering) با نرم افزار CATIA جزوه ای کامل و بی نظیر از مبحث مهندسی معکوس با نرم افزار کتیا است. جزوه مشتمل بر 4 فصل، 131 صفحه، تایپ شده، به زبان فارسی به همراه تصاویر رنگی به ترتیب زیر گردآوری شده است:

* فصل اول: مهندسی معکوس

* فصل دوم: پردازش ابر نقاط

* فصل سوم: ساخت سطوح روی ابر نقاط

* فصل چهارم: مثال های عملی و کاربردی

جزوه با فرمت PDF بوده و به راحتی بر روی گوشی های اندروید و کامپیوتر قابل استفاده می باشد.

جهت دانلود جزوه مهندسی معکوس (Reverse Engineering) با نرم افزار CATIA بر لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش کتیا، کتاب آموزش پردازش ابر نقاط و مهندسی معکوس در نرم افزار CATIA


برچسب ها:

| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 79